Bina Fabrika Kazan Sökümü

Bina Fabrika Kazan Sökümü, Kalorifer Peteği sökümü, Çelik Çatı Sökümü, Kalorifer Kazan Kesimi, Kömürlü Kalorifer Kazanı Kesimi, Çatı Sökümü ayrıca Kayseride

BİNA, FABRİKA, ÇATI VE KAZAN SÖKÜMÜ
Bina Fabrika Kazan Sökümü

Bina Fabrika Kazan Sökümü


Bina Fabrika Kazan Sökümü
Ö mrünü tamamlamış, içerisinde her türlü metal bulunan;Bina içi Söküm,
Daire içi Söküm,
Kalorifer Peteği Sökümü
Demir Kalorifer Kazanı Kesimi
Kömürlü Kalorifer Kazanı Kesimi
Fabrika Sökümü
Çatı Sökümü ve Kesimi yapılır, Kayseri'de her tonajda ve türde hurda alımı yapılır.

Fabrika Sökümü: Üretimi durmuş olan veya yıkım kararı verilen fabrikalardan her tür demirkapı, galvanizli boru ,çelik,aliminyum saç, çatı malzemeleri ve eski makineleri satın alıyoruz. Fabrika söküm işlerinizi itina ile yapıyoruz.

Çatı söküm işleri: Tüm tesislerin çatı söküm işlerinizi titizlikle yapıyoruz. Sahada çalışan uzman kadromuz ile çatı kesim işleri çevreye zarar vermeden yapılmaktadır. Çıkan hurdaya en yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Yangın merdiveni kesimi ve alımı: Artık kullanılmayan demir yangın merdivenlerini satın alıyoruz. Hurda merdiveni kesimi sökümü için bizi arayın.

Kalorifer petekleri ve kalorifer Kazanı kesimi: Kazan dairesi sökümü olarak da tabir edilen bir dizi işlem sonucunda binanızdan hurda petek,kalorifer kazanı ve su borularını satmış olacaksınız. Deneyimli Söküm ekibimiz bina duvarlarına zarar vermeden kesim işlerini yapacaktır.Bina Tesis, Fabrika Çelik çatı ve ayrıca Kazan Sökümü

Hızlı güvenilir ve temiz bir hizmet anlayışı ile yanınızda olmaya devam ediyoruz. Kayseri hurda alımı olarak yanınızda olmaya ve en iyi hizmeti sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz? Hemen Bizi arayın!

0 553 484 7261

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.