Hacılar Hurdacı Hurdacılar

Hacılar Hurdacı Hurdacılar, Organize sanayi Demir Bakır Sarı Pirinç Alüminyum Krom Kablo çinko beyaz eşya akü hurda alımı fiyatları Kayseri ayrıca Kayseride

KAYSERİ HACILAR HURDACI

Hacılar Hurdacı Hurdacılar

KAYSERİ HACILAR HURDACI

Hacılar İlçesinde, atıl durumda bulunan ve durduğu yerde hiç bir getirisi olmayan her türlü hurdanızı değerinde alıyor ve peşin ödeme yapıyoruz. Hurdanızı satarak hem kazanç sağlıyorsunuz, hemde geri dönüşüm ile çevre ve doğaya katkıda bulunursunuz.Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz? Hemen Bizi arayın!

0 553 484 7261

Hacılar İlçesinden hurda alımı yaptığımız semt, mahalle ve mevkiler:

Kayseri Hacılar İlçesine bağlı Akdam Mahallesi, Akyazı Mahallesi, Aşağı Mahallesi, Beğendik Mahallesi, Erciyes Mahallesi, Hürmetci Mahallesi, Karpuzsekisi Mahallesi, Orta Mahallesi, Sakarçiftliği Mahallesi, Yediağaç Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yukarı Mahallesinden ve bu mahalleler içinde bulunan tüm mevkilerden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Hacılar Hurdacı Hurdacılar

İlk başlarda işe yarar diye muhafaza ederek biriktirmeye çalıştığımız hurda ürünler, bir zaman sonra görüntü kirliliği ile birlikte çevreye zarar vermekte, her geçen günde değerini kaybetmektedir.

Kayseri Hacılar Hurdacı, hurdalarınız yerinde tespit edildikten sonra, kendi araçlarımızla alınarak, bizim aracılığımızla tartılır ve peşin ödeme yapılarak hurdalarınız kazanca dönüştürülür.

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Hacılar Hurdacı Hurdacılar

Hacılar Hurdacı Hurdacılar

Kayseri Hacılar Hurdacı, hurda alımı ile atıl durumda bulunan metallerinizi değerli kılıyoruz. Depolarınızda, inşaatlarınızda, bahçelerinizde atılacak hurdalarınızı bizimle değerlendirin. Yerinize gelerek değerinde alımlar ile zaman ve para kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Her türlü hurdanızı, deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç seçeneklerimiz ile size hiçbir zahmet vermeden gelip kapınızdan alalım.


Hacılar Hurdacı Hurdacılar

Hacılar Hurda Fiyatları


Hurda fiyatları, hurdanın kalitesi ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak güncel hurda malzeme fiyatları değişebilmektedir. Hurda fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Hacılar Hurdacı Hurdacılar

Hacılar Hurdacı Hurdacılar

Bizi arayıp hurdanın kalitesi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde, gerekirse bulunduğunuz yere gelip kaliteli demir hurdalarınızı en yüksek değerden almaktayız. Ayrıca firmamız hurda fiyatları konusunda eksper hizmetleri de vermektedir. Lütfen bizi aramaya çekinmeyiniz.

Hacılar Hurdacı Hurdacılar

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi veya hurdanızla ilgili bilgi ve fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.