İncesu Hurdacı Hurdacılar

İncesu Hurdacı Hurdacılar, İncesu Demir Bakır Sarı Pirinç Alüminyum Krom Kablo çinko beyaz eşya teneke akü hurda alımı fiyatları Kayseri ayrıca Kayseride

KAYSERİ İNCESU HURDACI

İncesu Hurdacı Hurdacılar

KAYSERİ İNCESU HURDACI

İncesu İlçesinde, atıl durumda bulunan ve durduğu yerde hiç bir getirisi olmayan her türlü hurdanızı değerinde alıyor ve peşin ödeme yapıyoruz. Hurdanızı satarak hem kazanç sağlıyorsunuz, hemde geri dönüşüm ile çevre ve doğaya katkıda bulunursunuz.Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz? Hemen Bizi arayın!

0 553 484 7261

İncesu İlçesinden hurda alımı yaptığımız semt, mahalle ve mevkiler:

Kayseri İncesu İlçesine bağlı Bahçelievler, Bahçesaray, Bulgurcu, Çardaklı, Dokuzpınar, Fırınönü, Garipçe, Gönenkent, Hamurcu, Karahüyük, Karakoyunlu, Karamustafapaşa, Kızılören Aşağı, Kızılören Avşar, Kızılören Ötebatan, Kızılören Tabaklı, Küllü, Örenşehir, Saraycık, Sarıkürklü, Semerkent, Şeyhşaban, Subaşı, Süksün Cumhuriyet, Süksün Hürriyet, Süksün Zafer, Tahirinli, Üçkuyu, Vali İhsan Aras, Yarım, Yeni Camii ve bu mahalleler içinde bulunan tüm mevkilerden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

İncesu Hurdacı Hurdacılar

İlk başlarda işe yarar diye muhafaza ederek biriktirmeye çalıştığımız hurda ürünler, bir zaman sonra görüntü kirliliği ile birlikte çevreye zarar vermekte, her geçen günde değerini kaybetmektedir.

Kayseri İncesu Hurdacı, hurdalarınız yerinde tespit edildikten sonra, kendi araçlarımızla alınarak, bizim aracılığımızla tartılır ve peşin ödeme yapılarak hurdalarınız kazanca dönüştürülür.

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

İncesu Hurdacı Hurdacılar

İncesu Hurdacı Hurdacılar

Kayseri İncesu Hurdacı, hurda alımı ile atıl durumda bulunan metallerinizi değerli kılıyoruz. Depolarınızda, inşaatlarınızda, bahçelerinizde atılacak hurdalarınızı bizimle değerlendirin. Yerinize gelerek değerinde alımlar ile zaman ve para kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Her türlü hurdanızı, deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç seçeneklerimiz ile size hiçbir zahmet vermeden gelip kapınızdan alalım.


İncesu Hurdacı Hurdacılar

İncesu Hurda Fiyatları


Hurda fiyatları, hurdanın kalitesi ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak güncel hurda malzeme fiyatları değişebilmektedir. Hurda fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

İncesu Hurdacı Hurdacılar

İncesu Hurdacı Hurdacılar

Bizi arayıp hurdanın kalitesi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde, gerekirse bulunduğunuz yere gelip kaliteli demir hurdalarınızı en yüksek değerden almaktayız. Ayrıca firmamız hurda fiyatları konusunda eksper hizmetleri de vermektedir. Lütfen bizi aramaya çekinmeyiniz.

İncesu Hurdacı Hurdacılar

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi veya hurdanızla ilgili bilgi ve fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.