Kayseri Hurda Kablo

Kayseri Hurda Kablo, Alımı, Hurdacıları, antigron elektirik enya NYA PTT kablo hurdası hurdacı fiyatları alanlar Organize Sanayi Eski sanayi ayrıca Kayseride

KABLO HURDASI ALIMI
Kayseri Hurda Kablo

Kayseri Hurda Kablo


Kayseri Hurda Kablo E lektronik aletlerin parçalarından olan kabloların iç kısmı alüminyum, bakır gibi iletken metallerden, dış kısmı ise plastikten oluşmaktadır.

Kablo hurdası elektrik ve elektronik alanlarında kullanılan, üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı, içine bir veya birden fazla metalik iletkenlerin yerleştirilmesi ile oluşmuş enerji akımı taşıma ürünüdür. Milyonlarca metre uzunluğunda kablo hurda haline gelerek doğaya bırakılmaktadır.

Geri dönüşüm sektörü için önemli malzemeler içeren hurda kabloların geridönüşüm ile yeniden kazanımı ülke ekonomisi için büyük önem arz etmektedir.

Kablolar genellikle her hangi bir elektriksel arıza sonucu yanmış veya yıpranmış olmaları sebebiyle ya da ev, işyeri, fabrika gibi yerlerde yapılan yenileme çalışmaları nedeniyle hurda duruma gelirler. Kayseri Hurda alımı olarak hurda kabloları da gerekli analizleri gerçekleştirerek alıyor, geçici olarak stokluyor sonrasında da hurda kablo geri dönüşümü gerçekleştiren müşterilerimize kalite politikamızdan taviz vermeden ulaştırıyoruz.

Gelişen teknolojinin ve sanayinin arka bahçesi olan hurda dönüşümü doğru şekillerde yapıldığında; ülke ekonomisine sağladığı katkı, iş gücü ve enerji sarfiyatına alternatif bir çözüm oluşu ile büyük önem taşımaktadır.Kayseri Hurda KabloGeri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Firmamız, Kayseri Hurda Kablo alım ve satımı yapan bir firma olup, hurdalarınız yerinde tespit edildikten sonra, kendi araçlarımızla alınarak, bizim aracılığımızla tartılır ve peşin ödeme yapılarak hurdalarınız kazanca dönüştürülür.

Her türlü Hurda Kablosu deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç seçeneklerimiz ile size hiçbir zahmet vermeden gelip kapınızdan alalım.Hurda Kablo fiyatları, hurdanın kalitesi ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak güncel Hurda Kablo fiyatları değişebilmektedir. Hurda Kablo fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Bizi arayıp hurdanın kalitesi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde, gerekirse bulunduğunuz yere gelip kaliteli kablo hurdalarınızı en yüksek değerden almaktayız. Ayrıca firmamız Hurda Kablo fiyatları konusunda eksper hizmetleri de vermektedir. Lütfen bizi aramaya çekinmeyiniz.


Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz? Hemen Bizi arayın!

0 553 484 7261

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.