Kayseri Motor Hurdası

Kayseri Motor Hurdası, Hurda elektrikli motor alımı çamaşır makinası motoru buzdolabı Hurdacıları talas hurdacı fiyatları alanlar Talas ayrıca Kayseride

MOTOR HURDASI ALIMI
Kayseri Motor Hurdası

Kayseri Motor Hurdası


Kayseri Motor Hurdası G erek evlerimizde kullandığımız bazı elektrikli beyaz eşyalarda (Çamaşır Makinası, Bulaşık makinası, Buzdolabı) gerekse sanayide kullanılan makinalarda bulunan elektrikli motorların geri dönüşümdeki payı da küçümsenemeyecek kadar büyüktür.

Ömrünü doldurmuş ve içerisinde bir elektrik motoru barındıran her türlü makinanın elektrik motoru, içerisindeki demir, bakır ve alüminyum muhteviyatı açısından önemlidir.

Motor hurdalarının en büyük özelliği motorların ayrışması sonucunda elde edilen parçaların tekrar tekrar kullanılarak üretimine devam edilebilmesidir. Motor hurdalarından çıkarılan demir, bakır ve alüminyum parçalar eksiksiz bir biçimde defalarca yeniden geri dönüşümü sağlanabilmektedir. Kullanılmış olan alüminyum parçaların geri üretilmesinden sadece katı alüminyum parçaları elde edildiği gibi aynı zamanda doğaya yararlı olan parçalarda korunmuş olmaktadır.

Kullanılmış alüminyum parçalarının yeniden üretilmesi sayesinde yüksek oranda sera gazı ve su kirliliğinin korunması gerçekleşmiş olur.

Ekonomik açıdan birçok fayda sağlayan motor hurdaları elektrik motorları, klimalar araç motorları hurda kapsamında alınarak geri dönüşüme sokulur ve içerisinden çıkan birçok malzeme ayrıştırılarak geri kazandırılır.Kayseri Motor Hurdası

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Firmamız, Kayseri Motor Hurdası alım ve satımı yapan bir firma olup, hurdalarınız yerinde tespit edildikten sonra, kendi araçlarımızla alınarak, bizim aracılığımızla tartılır ve peşin ödeme yapılarak hurdalarınız kazanca dönüştürülür.

Her türlü motor hurdasını deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç seçeneklerimiz ile size hiçbir zahmet vermeden gelip kapınızdan alalım.Hurda motor fiyatları, hurdanın kalitesi ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak güncel motor hurdası fiyatları değişebilmektedir. Hurda motor fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Bizi arayıp hurdanın kalitesi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde, gerekirse bulunduğunuz yere gelip kaliteli motor hurdalarınızı en yüksek değerden almaktayız. Ayrıca firmamız hurda motor fiyatları konusunda eksper hizmetleri de vermektedir. Lütfen bizi aramaya çekinmeyiniz.


Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz? Hemen Bizi arayın!

0 553 484 7261

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.