Kayseri Sarı Hurda

Kayseri Sarı Hurda, Pirinç batarya musluk radyatör vana su saati Hurdası kapı kolu Sarı Pirinç çubuk ucu alımı Hurdacıları fiyatları alanlar ayrıca Kayseride

SARI HURDA ALIMI
Kayseri Sarı Hurda

Kayseri Sarı Hurda


Kayseri Sarı Hurda P irinç, bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların genel ismidir. Pirinçte bulunabilen diğer bazı elementler, kalay, kurşun, nikel, mangan, demir, alüminyum, arsenik, antimon ve fosfordur. Mangan ihtiva eden bazı pirinçlere tunç da denilmektedir. Aslında tunç (veya bronz) bakır-kalay alaşımıdır.

Pirinç oldukça tok ve kolay işlenebilen bir malzemedir.Dövülebilirliği bakır muhtevasına bağlıdır.

Geri dönüşüm açısından hurda sarı pirinçlere bakılacak olursa, içerisinde bulunan alaşım oranları nedeniyle farklılık göstermektedir. Bu alaşım farklılıkları Pirinç hurdasının fiyatını da etkilemekte ve sınıflandırmaktadır.

Bu sınıflandırmalar şu şekildedir; Ara iş sarı hurdası ms-70, Ara iş sarı hurdası ms-64, çubuk ucu parça sarısı, pirinç sarı talaşı, kırkambar sarı hurdası, su saatleri hurdası, vana, musluk, sarı radyatör hurdası ve çubuk sarı talaşı ms-58‘dır. Bu nedenle analiz yaptırmadan sarı hurdalarınızı satmayın ve her sarı hurdasının fiyatının aynı olmadığını ve çeşitlilik gösterdiğini bilmenizi isteriz.

Pirinç, bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların genel ismidir. İçindeki alaşım oranına göre değeri, işlenilebilirliği ve hurda maliyeti değişmektedir.Kayseri Sarı HurdaGeri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Firmamız, Kayseri Sarı Pirinç Hurda alım ve satımı yapan bir firma olup, hurdalarınız yerinde tespit edildikten sonra, kendi araçlarımızla alınarak, bizim aracılığımızla tartılır ve peşin ödeme yapılarak hurdalarınız kazanca dönüştürülür.

Her türlü sarı hurdasını deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç seçeneklerimiz ile size hiçbir zahmet vermeden gelip kapınızdan alalım.Hurda hurda pirinç fiyatları, hurdanın kalitesi ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak güncel sarı fiyatları değişebilmektedir. Hurda sarı fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Bizi arayıp hurdanın kalitesi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde, gerekirse bulunduğunuz yere gelip kaliteli sarı hurdalarınızı en yüksek değerden almaktayız. Ayrıca firmamız hurda sarı fiyatları konusunda eksper hizmetleri de vermektedir. Lütfen bizi aramaya çekinmeyiniz.


Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz? Hemen Bizi arayın!

0 553 484 7261

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.