Kayseri Uzman Hurdacılık

Kayseri Uzman Hurdacılık, Kayseri ve çevre illerde hurda alımı ve hurdacılık yapan iş ortağımız Uzman Hurdacılığa ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

UZMAN HURDACILIK
Kayseri Uzman Hurdacılık

Kayseri Uzman Hurdacılık


Hurdacılık ve Geridönüşüm sektöründe Uzman olan ve uzun yıllardır Kayseri başta olmak üzere Sivas, Yozgat, Nevşehir ve Niğde illerinde hurdacılık yapan iş ortağımız Uzman Hurdacılık her çeşit demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom nikel paslanmaz, akü, kablo, beyaz eşya hurdasını yerinden ve nakit ödeme yaparak satın almaktadır.

Bununla birlikte, Kayseri Merkez Kocasinan, Melikgazi, Hacılar ve Talas olmak üzere Kayseri'ye bağlı tüm ilçelerden, ayrıca Hacılar Organize Sanayi Bölgesi, Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi, Argıncık Doğu Sanayi, benzer şekilde Eski ve Yeni Sanayi ile Oymaaçağaç marangozlar sitesi bölgelerinden hurda alımı yapmaktadır. Bununla birlikte, satın alınan hurdaların başında bakır, demir, alüminyum, krom nikel, ayrıca çinko, sarı pirinç, beyaz eşya, kablo, akü, kalay, lehim cürufu, nikel anot şablon, elmas karbür torna ucu ve ahşap tahta palet hurdaları gelmektedir. Firmamın Web Sayfası : www.kayserihurdacisi.com
Firma Telefon Numarası :0 533 702 3851
Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.