Kayseri Hurda Alımı

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Hakkımızda:

Firmamız Kayseri Hurda Alımı, 2004 yılından itibaren Hurda & Geri dönüşüm sektöründe faaliyet yürüten İbrahim GÖK tarafından kurulmuş olup, atıl durumda bulunan her hürlü hurda malzemenin alım-satımını yaparak geri dönüşüme ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Bilinçli ve deneyimli ekibiyle hurdacılık sektöründe önemli bir yeri olan Kayseri Hurda Alımı, her türlü metal, elektronik, kablo, kağıt vb. geri dönüştürülebilen tüm hurda çeşitleriyle çalışmaktadır.

Hurdacılık ve geri dönüşüm konusunda yapılabilecek her türlü çalışmalar sosyal güvenceli ve deneyimli personellerimiz tarafından başta iş güvenliği hususlarına dikkat edilerek doğru ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde yürütülmektedir.

Atıl durumda bulunan her çeşit hurda ürünler hakkında bizden yardım alabilir, keşif yapmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz:

Daha yeşil ve yaşanılabilir bir dünya için, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına ham maddelerin yeniden kazanım yöntemiyle, doğal güzelliklerimizin korunmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz:

Her türlü geri dönüşüme katılacak ürünün ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Geri dönüşüm; Tüm dünyada en çok konuşulan konular arasında ilk sıralardadır. Sebebi ise küresel ısınma ve giderek artan bu çöp ve hurda yığınlarındaki önüne geçilemez durumdur. Geri dönüşümde tüm dünya bütün üretilen malzemenin tekrar kullanılmasını sağlamak amacıyla kanunlar çıkarmakta ve bu durumu teşvik etmektedir.