Kocasinan Hurdacı Hurdacılar

Kocasinan Hurdacı Hurdacılar, Kocasinan Demir Bakır Sarı Pirinç Alüminyum Krom Kablo çinko beyaz eşya teneke hurda alımı fiyatları Kayseri ayrıca Kayseride

KAYSERİ KOCASİNAN HURDACI

Kocasinan Hurdacı Hurdacılar

KAYSERİ KOCASİNAN HURDACI

Kocasinan İlçesinde, atıl durumda bulunan ve durduğu yerde hiç bir getirisi olmayan her türlü hurdanızı değerinde alıyor ve peşin ödeme yapıyoruz. Hurdanızı satarak hem kazanç sağlıyorsunuz, hemde geri dönüşüm ile çevre ve doğaya katkıda bulunursunuz.Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz? Hemen Bizi arayın!

0 553 484 7261

Kocasinan İlçesinden hurda alımı yaptığımız semt, mahalle ve mevkiler:

Kayseri Kocasinan İlçesine bağlı Ahi Evran, Akcatepe, Akin, Alsancak, Amarat, Barbaros, Bayramhacı, Beşparmak, Beyazşehir, Beydeğirmeni, Boğazköprü, Boyacı, Boztepe, Buğdaylı, Camiikebir, Çavuşağa, Cengiz Topel, Cırgalan, Cumhuriyet, Dadağı, Doruklu, Düver, Ebiç Kızılırmak, Ebiç Mevlana, Elagöz, Elmalı, Erciyesevler, Erkilet 100.Yıl, Erkilet Arabidin, Erkilet Camiikebir, Erkilet Çevril, Erkilet Dere, Erkilet Emmiler, Erkilet General Emir, Erkilet Mehmet Akif Ersoy, Erkilet Osman Gazi, Erkilet Taşhan, Erkilet Tepe, Erkilet Yukarı, Erkilet Zade, Eskiömerler, Eyim, Fatih, Fevzi Çakmak, Fevzioğlu, Gaziosman Paşa, Gevhernesibe, Gömeç, Güneşli Bahçelievler, Güneşli Cumhuriyet, Güneşli Kale, Hacı Saki, Hasan Arpa, Hasancı, Hilal, Himmetdede, Hırkaköy, Höbek, Hoca Ahmet Yesevi, İstasyon, Kalkancık, Karahöyük, Karakimse, Kaşköy, Kayabaşı, Kemer, Kızık, Kocasinan, Kuşcağız, Kuşçu, Mahzemin Gündoğan, Mahzemin Yeni, Mehmet Akif Ersoy, Mevlana, Mimarsinan, Mithatpaşa, Mollahacı, Molu, Obruk, Örnekevler, Oruçreis, Oymaağaç, Plevne, Sahabiye, Salur, Sanayi, Sancaktepe, Saray Bosna, Saraycık, Şeker, Serçeönü, Seyrani, Şirinevler, Sümer, Talatpaşa, Tanpınar, Turgut Reis, Uğurevler, Vatan, Yavuz, Yavuzselim, Yazır, Yemliha, Yeni, Yenidoğan, Yenipervane, Yenişehir, Yeşil, Yıldızevler, Yukarıhasinli, Yunusemre, Yüreğil, Yuvalı, Ziyagökalp, Zümrüt Mahallesinden ve bu mahalleler içinde bulunan tüm mevkilerden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Kocasinan Hurdacı Hurdacılar

İlk başlarda işe yarar diye muhafaza ederek biriktirmeye çalıştığımız hurda ürünler, bir zaman sonra görüntü kirliliği ile birlikte çevreye zarar vermekte, her geçen günde değerini kaybetmektedir.

Kayseri Kocasinan Hurdacı, hurdalarınız yerinde tespit edildikten sonra, kendi araçlarımızla alınarak, bizim aracılığımızla tartılır ve peşin ödeme yapılarak hurdalarınız kazanca dönüştürülür.

Geri dönüşümün en önemli adımı, kullanım ömrünü tamamlamış ürünlerin, amaçları doğrultusunda geri dönüşümlerinin yapılabilmesi için doğru ellere, doğru şekilde ulaştırılmasından geçer.

Kocasinan Hurdacı Hurdacılar

Kocasinan Hurdacı Hurdacılar

Kayseri Kocasinan Hurdacı, hurda alımı ile atıl durumda bulunan metallerinizi değerli kılıyoruz. Depolarınızda, inşaatlarınızda, bahçelerinizde atılacak hurdalarınızı bizimle değerlendirin. Yerinize gelerek değerinde alımlar ile zaman ve para kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Her türlü hurdanızı, deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç seçeneklerimiz ile size hiçbir zahmet vermeden gelip kapınızdan alalım.


Kocasinan Hurdacı Hurdacılar

Kocasinan Hurda Fiyatları


Hurda fiyatları, hurdanın kalitesi ve hurdanın toplam miktarına bağlı olarak güncel hurda malzeme fiyatları değişebilmektedir. Hurda fiyatının kesin olarak belirlenebilmesi için yerinde keşif yapılması, hurdanın genel niteliği ve geri dönüşüm oranına göre fiyat verilmesi gerekmektedir.

Kocasinan Hurdacı Hurdacılar

Kocasinan Hurdacı Hurdacılar

Bizi arayıp hurdanın kalitesi ve miktarı hakkında bilgi verdiğinizde, gerekirse bulunduğunuz yere gelip kaliteli demir hurdalarınızı en yüksek değerden almaktayız. Ayrıca firmamız hurda fiyatları konusunda eksper hizmetleri de vermektedir. Lütfen bizi aramaya çekinmeyiniz.

Kocasinan Hurdacı Hurdacılar

Firmamız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi veya hurdanızla ilgili bilgi ve fiyat almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hurda Mevzuatına buradan ulaşabilirsiniz.